Наукові консультанти

img
Бориславська Олена Марківна

Кандидат юридичних наук (2004 р., 12.00.02), доцент (2011 р.). Навчалася на юридичному факультеті ЛНУ імені Івана Франка, в аспірантурі на кафедрі конституційного, адміністративного та фінансового права (2000 — 2003 рр.). У 2004 р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Конституційно-правові засади місцевого самоврядування в Україні та їх реалізація" за спеціальністю "конституційне право". Автор близько 50 наукових та навчально-методичних праць з проблем теорії конституції, теорії та практики конституціоналізму, конституційних систем сучасних держав, проблем теорії та практики функціонування місцевого самоврядування тощо.

Експерти

img
Боднар Юрій Миколайович

2003 року закінчив Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Активно займається правозахисною та адвокатською діяльністю. Один з співзасновників Асоціації правників України.

img
Сенів Віталій Олексійович

2003 року закінчив юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка. Займається дослідженнями проблем конституційно-правового забезпечення економічних прав і свобод людини і громадянина, господарської діяльності. Здійснює правозахисну та адвокатську діяльність

img
Малинівська Соломія Степанівна

В 2003 році закінчила юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, де здобула кваліфікацію магістра права З того часу науково-дослідну роботу поєднує з практичною діяльністю. Здійснює консалтингову та правозахисну діяльність. Впродовж років успішно здійснює юридичний супровід іноземних інвестицій та зовнішньо економічної діяльності українських та зарубіжних компаній в країнах Європи та Близького Сходу. В ЦКІ є керівником експертної групи співпраці із зарубіжними організаціями та розвитку окремих проектів.

Координатори напрямків діяльності

img
Забокрицький Ігор Ігорович

Координатор напрямку електронних ресурсів та періодики Центру, кандидат юридичних наук, бакалавр міжнародних відносин, випускник школи американського права у ЛНУ ім. І. Франка, асистент кафедри конституційного та міжнародного права Інституту права та психології НУ ЛП. Наукові інтереси: розвиток українського конституціоналізму в умовах євроінтеграції.

img
Кобрин Володимир Степанович

Координатор наукового напрямку Центру, кандидат юридичних наук, адвокат. З 2007 р. до 2009 р. – асистент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права; з 2009 р. до 2013 р. – асистент кафедри конституційного права Львівського національного університету ім. Івана Франка. З вересня 2013 р. переведений на посаду асистента кафедри Основ права України Львівського національного університету ім. Івана Франка. Автор понад 20 наукових праць. Наукові інтереси: питання конституційно-правового статусу Прем'єр-міністра України, інституту глави уряду у зарубіжних країнах, взаємовідносини між гілками влади та філософії конституційного права.

img
Малярчук Лілія Ярославівна

Вивчала юриспруденцію як у рідному ЛНУ імені Івана Франка,так і Ягеллонському університеті у м. Кракові, де отримала дипломи магістра.Аспірантка кафедри конституційного права Ягеллонського університету. Координатор напряму співпраці з зарубіжними організаціями та розвитку окремих проектів. Зараз працює над детальною розробкою плану конституційно-правових заходів на найближчий час. Наукові інтереси:конституційне правосуддя, права людини, Практика Європейського суду з прав людини, Європейське право та Міжнародне право.

img
Самокіш Сергій Сергійович

Навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ, де здобув кваліфікацію магістра права. Працював у Львівській міській раді у проекті «Юридична служба для львів’ян». Координатор напрямку, пов’язаного із редакційною та видавничою діяльністю Центру. В юриспруденції поєдную практичну та науково-дослідну діяльність.

img
Павліш Оксана Ігорівна

Співкоординатор напряму співпраці з зарубіжними організаціями та розвитку окремих проектів. Навчалась на юридичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка, магістр конституційно-правової спеціалізації. Досвід здобувала в Лабораторії практичного права (pro bono), в адвокатському об’єднанні та міжнародній групі компаній, одночасно займалась дослідженнями на конституційно-правову тематику. І тепер поєдную практичну діяльність із дослідницькою.

img
Никорак Ольга Юріївна

Співкоординатор напрямку, пов’язаного із редакційною та видавничою діяльністю Центру. Здобула ступінь магістра права, а наразі - аспірантка кафедри конституційного права ЛНУ ім. І. Франка. Вивчала публічне право у Тартуському університеті (Естонія), стажувалась в юридичних установах Польщі. Окрім теоретичного вивчення, здобуває практичний досвід у сфері конституційного права як юрист з правового аналізу та нормопроектування та помічник-консультант народного депутата України. Наукові інтереси: конституційна ідентичність, місцеве самоврядування, законодавчий процес та конституційно-правовий статус народного депутата, конституційне правосуддя, виборче право.

img
Дубас Вікторія Василівна

Співкоординатор напрямку, пов’язаного із редакційною та видавничою діяльністю Центру. Юрист, аспірант кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2013 році закінчила юридичний факультету Франкового Університету, випускник програми Американських рад «Відкритий світ». На даний час працює на посаді помічника-консультанта народного депутата України. Наукові інтереси: права людини, доктрина парламентаризму, практика Європейської комісії «За демократію через право (Венеціанська комісія).

Асистенти

img
Каньдя Олена

Студентка юридичного та філософського факультетів ЛНУ імені Івана Франка. За допомогою писаного слова пропагує роботу ЦКІ – як у мережі Інтернет, так і у періодичних виданнях. Гуманістичний світогляд змушує вболівати за права та свободи людини і громадянина та ревно стежити за їх дотриманням на різних рівнях. Ця проблематика і становить серцевину наукових зацікавлень.

img
Козак Святослав

Майбутній правознавець, що отримує освіту у ЛНУ імені Івана Франка. У його особі ЦКІ знайшов незамінного асистента видавничого напряму, що забезпечує організацію свіжими ідеями та амбітними планами.

img
Люлюк Анна

Студентка юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. Своєрідний ревізор видавничого напряму роботи, адже вправно ставить «знак якості» , підсумовуючи здобутки ЦКІ. Переконана, що дослідження конституційного-правового статусу людини і громадянина – найцікавіший та наймасштабніший вектор діяльності сучасного правознавця.

img
Павленко Ірина

Студентка юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. Твердо вірить у світле майбутнє української науки, тому ще з студентських років вносить свою лепту у її розвиток. У ЦКІ звітується про діяльність законодавчої гілки влади, тримає руку на пульсі подій.

img
Панасюк Катерина

Студентка юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. Вміє ставити перед собою непрості завдання і з легкістю їх досягати, тому у ЦКІ встигає розробляти плани одразу кількох проектів. Борець за справедливість, а тому напрям наукової роботи – правосуддя взагалі і діяльність КСУ зокрема – цілком співзвучний її життєвим ідеалам.